.

.

Led Haunted House Светлина Смола Статуа Светилка За На Маса Декорација Светилка,Ноќта На Вештерките Украси,Креативни Подароци

Led Haunted House Светлина Смола Статуа Светилка За На Маса Декорација Светилка,Ноќта На Вештерките Украси,Креативни

DEN 479.52
Достапност
Залиха

★3 D haunted house табела светилка, уникатен три-димензионални дизајн, со мека осветлување, претставува ужасна атмосфера, многу погодна за ноќта на Вештерките и дневни декорација. ★Изградена-во високо-квалитетни LED извор на светлина, не е лесно да се оштети, исклучително долг животен век, може да се користат со доверба. ★Направен од високо-квалитет смола, секоја ноќ на Вештерките табела светилка е внимателно врежан, и романот шупливи моделот дефинитивно ќе донесе соновни атмосфера на вашиот ноќта на Вештерките. ★Вграден копчето батеријата, можете да го замените со себе, ниска моќност ЛЕР извор на светлина го прави haunted house светилка може да биде осветлена за долго време, не треба да се грижите за животниот век на батеријата. ★Ако имате било какви прашања во врска со нашите ноќта на Вештерките декорација светла, ве молиме пишете ни, ние дефинитивно ќе ви даде задоволителен одговор.Оваа декоративни haunted house табела светилка ќе се надополнуваат сите ноќта на Вештерките теми и дефинитивно ќе донесе радост на ноќта на Вештерките за вас и вашиот friends Not само може да се користи на декоративни табела светилка за да ги красат вашата соба, но новата изгледот е исто така многу погодни како подарок за семејни и friends Product име : haunted ноќта на Вештерките куќа табела lamp Product материјал : resin Product големина : 7cm*11cm Product напојување : батерија напојува (AG13 копчето батеријата)Производ тежина : 108g Product Листата : haunted ноќта на Вештерките куќа табела светилка*1.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа