.

.

Метал Маса Светилка, AmeriTop Прилагодливи Goose Вратот Замав Рака Табела Светилка со Заменлив База Или Менгеме; Око-се Грижат Студија Биро Светилки за Спалната соба, Сту?

Метал Маса Светилка, AmeriTop Прилагодливи Goose Вратот Замав Рака Табела Светилка со Заменлив База Или Менгеме;

DEN 479.76
Достапност
Залиха

Две Usages - Со висок квалитет на метал абажур и база, траен, трајни и естетски, тоа може да стојат на биро стабилна; Или со прилагодливи c-стега, можете да се стега тоа на било која површина или вертикална или хоризонтална до 2" широк.За места како на училиште, dorm соба, канцеларија, спална соба.Прилагодливи Светилка Рака - На маса светилка е флексибилен и светилка главата е прилагодлив.Тоа може да биде фокусирана на која било област сакате да.Светне на голема површина и се движи својата позиција со флексибилни пролет-избалансиран прилагоди рака кој може да се прошири до 18" и rotatable база и сенка.Премиум Метал Маса Светилка - светилка стои цврсто благодарение на просечна основа, а замав на раката и светилка сенка се направени од цврст метал со црн финиш, што ги прави трајни и исклучителна да се погледне.Со изложени структурни и механички елементи, оваа светилка е модерна верзија на вистински класичен дизајн и ќе ги надополни chicest décor.Лесен за Употреба - флексибилни замав на раката што го прави лесно да се најде совршено осветлување агол.Едноставен и лесен.Неговиот тенок формата и УЛ-листата 51" power кабел значи да може да се стави било каде без преземањето премногу простор и лесно да се користи за вклучување/исклучување рокер префрлете се обезбедува ден-за-ден употреба.Совршен за статистика, училиште, дневна соба, спална соба, студија соба.Сијалица Барање Сијалица не е вклучена во пакетот.Со E26 големина завртка база на сијалица може да се инсталира како и саканата(40 W MAX).Да им даде на вашиот светилка убава мека бела сјај ве молиме пребарување B085 WB4 Q3 G и B085 WBG126 за најдобрите натпревари.Светилка стои цврсто благодарение на просечна основа, а замав на раката и светилка сенка се направени од цврст метал со црн финиш, што ги прави трајни и исклучителна да се погледне.Power plug е UL-листата, што го прави безбедно да се користи.Неговиот тенок форма и 51" power кабел значи да може да се стави било каде без преземањето премногу простор и лесно да се користи за вклучување/исклучување рокер префрлете се обезбедува ден-за-ден употреба.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа