.

.

Ноќни Табела Светилка - Soilsiu Спалната соба Светилка со 2 USB Порти Цврсто Дрво Ноќната Светилки со Сива Ткаенина Сенка Амбиентална Светлина за Дневна Соба, Детска Соб?

Ноќни Табела Светилка - Soilsiu Спалната соба Светилка со 2 USB Порти Цврсто Дрво Ноќната Светилки со Сива Ткаенина

DEN 527.76
Достапност
Залиха

Стандард E26 штекер натпревари совршен со LED сијалица, кои доаѓаат со пакетот.USB порти може да биде употреблив, без разлика на светилка е вклучено или исклучено.Против пролизгување мат на дното ефикасно да се избегне тетеравење и лизгаат наоколу.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа