.

.

pedag Каприз Кожа Половина-Insole Инсерти за Toeless Тесни Обувки, рачно изработени во Германија, Сандали и Ѕиркаат Прсти, Вистинска Кожа, НИ W5/6 / ЕУ 35/36

pedag Каприз Кожа Половина-Insole Инсерти за Toeless Тесни Обувки, рачно изработени во Германија, Сандали и Ѕиркаат

DEN 470.40
Достапност
Залиха

Лесно поместена кожа forefoot 1/2 insole.Направени специјално за отворен toed чевли и сандали или чевли со ограничена пети соба.Само лепило точка помага да се задржи подлога во место.Хигиенски, перат trimable.Произведени во Германија.Големина На : Ни W5/6, Еу 35/36.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа