.

.

POWERTEC 5/16-18 x 3/8 QTN1103 4 Т 50 Пакет | Фронт Tee Ореви 5/16 Инчен-18 & 3/8-Инчен – Навој Инсерти за Качување Има и Дрво Работи, 3/8

POWERTEC 5/16-18 x 3/8 QTN1103 4 Т 50 Пакет | Фронт Tee Ореви 5/16 Инчен-18 & 3/8-Инчен – Навој Инсерти за Качување

DEN 1562.40
Достапност
Залиха

ФУНКЦИЈА : Tee Ореви се користи за прицврстување потешко материјали, како што се метални да дрво или помек шумата да пластика, помага да се минимизира разделување на парење површината.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ : Секој фронт т-орев е направен од тешки челик и функција анти- ' рѓа/ отпорни на корозија цинк позлатен дизајн за долготрајна издржливост.АПЛИКАЦИИ : Овие мулти-функционални сврзувачки елементи обезбеди стабилен и не-ротирачки орев сместување за асортиман на DIY задача, мебел реставрација, машини за проекти, па дури и може да се користи за маратон има.ДИМЕНЗИИ : Тема големина : 5/16-Инчен unc завршетоци со-18, Прирабница Кол : 7/8 Инчи, Барел Висина : 25/64-Инчен, Prong Висина : 17/64-Инчен, Вежба Големина : 3/8 Инчи.ПРОИЗВОД : Вклучува 1 година производителот обезбедување на задоволството на клиентите.Големина : 3/8 Инчи.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа