.

.

ZALING Бебе Ќебе Памук Новороденче Swaddling Есен Бебето да Искриват Swaddle Ќебе Розови Облаци

ZALING Бебе Ќебе Памук Новороденче Swaddling Есен Бебето да Искриват Swaddle Ќебе Розови Облаци

DEN 407.76
Достапност
Залиха

Ткаенина,памук.Материјал : Памук.Број на употреба : swaddling бебе, шетач маска, burp крпа, стомакот време и повеќе.Памучен материјал обезбедува неверојатна мекоста и удобноста на вашето бебе е деликатна кожа.Димензии : должина * ширина 108 * 108cm грешка 1cm.Пакет вклучуваат:1 buc.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа