.

.

Среќен Продажбата HSSP-BLCK4, Јапонски Стил Кинески Керамички Супа Лажици 4 pc, Црна

Среќен Продажбата HSSP-BLCK4, Јапонски Стил Кинески Керамички Супа Лажици 4 pc, Црна

DEN 623.76
Достапност
Залиха

Среќен Продажбата HSSP-BLCK4, Јапонски Стил Кинески Керамички Супа Лажици 4 pc, Црна.Азиски стил супена лажица со комерцијални одделение ресторан квалитет.Микробранова & машина за миење Садови безбедно.Прибл. 5.75"L x 1.75"Г. Материјал : Тоа е направен од високо квалитетни керамички.Среќен Продажбата HSSP-BLCK4, Јапонски Стил Кинески Керамички Супа Лажици 4 pc, Црна.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа