.

.

Сина LED Широк Агол Божиќ Светла, Пакување од 2 Поставува 33 Ft 100 LED Зелена Жица 5mm Светлата во Собата, УЛ Овластени Комерцијални Одделение Празник String Светлина (Сина)

Сина LED Широк Агол Божиќ Светла, Пакување од 2 Поставува 33 Ft 100 LED Зелена Жица 5mm Светлата во Собата, УЛ

DEN 767.76
Достапност
Залиха

# СПЕЦИФИКАЦИИ # Пакување од 2 Поставува 100 Светла сина LED Божиќ Светло сет - 66' вкупна должина-4" bullb проред - зелена жица.Целата string светлина е оценет на 2.64 watts.Комерцијални одделение 22 AWG жица, чист бакар електрични јадро, брзо спроведување, ниска топлина, подолго ќе трае и продолжува животот.LED светилки секогаш да остане кул на допир, што ги прави идеални за затворен & отворено употреба. # УЛ ЗАВЕРЕНА # светлата се заснова УЛ уверение, вклучуваат суровини и додатоци како што се на каблите и приклучоците.Висок квалитет на сертифицирани производи се осигура безбедноста на вас и вашето семејство.Одобрен за внатрешна/надворешна употреба. #ШИРОК АГОЛ# Овие 5mm функција конкавна леќа дизајн кој disperses униформа светлина во сите правци за неверојатни боја.Никогаш не ќе мора да се грижите за string светла биде погребан во грмушка.Led светло е светла и убава, зрачи мека домот светлина за празници и свадба. # End-to-End # Машки и женски приклучоци обезбеди крај-до-крај конекции за да им овозможи на жици за да приклучок заедно, максимална 216 watts (1.8 Засилувачи), 81 насоки. 2 насоки по пак, тоа може да се користи со крај-до-крај врски или две одделни групи, во зависност од вашите потреби. # ГАРАНЦИЈА # 2 годишна гаранција.Ако сте го купиле производот има било какви проблеми со квалитетот, само пратете ни порака, ние ќе го замениме со нов објект.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа