.

.

Отворено Божиќ Светла 500LED 197ft Долго Божиќ Светла Меморија 8 Режими Самовила Светлина Приклучок во Водоотпорен LED String Светла за Божиќ Дрво Свадба Празник денот на Бл?

Отворено Божиќ Светла 500LED 197ft Долго Божиќ Светла Меморија 8 Режими Самовила Светлина Приклучок во Водоотпорен

DEN 719.76
Достапност
Залиха

ЕКСТРА ДОЛГ БОЖИЌ STRING LIGHTS-должината на string светла : 197ft/60m, должината на олово жица : 10ft/3m. 2 пакети е доволно долго за да ги красат секој агол од вашиот дом, како свадба, двор, градина, елка, грмушки, спални, тераса, скалило banister, итн.УЛ НАВЕДЕНИ & 29 V НИЗОК НАПОН ЗАШТИТА - Овие Божиќ string светла имаат безбеден 29 V низок напон УЛ потврдија приклучокот, а остане кул да се допре дури и по долго време на употреба.Покрај тоа, еко-пријателски јасно жица ефикасно да го спречува нашиот string светла од прегревање.Безбедна за семејство со деца или домашни миленици!. 8 НАЧИНИ& МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН STRING LIGHTS - ①Including комбинација, во бранови,slo-glo,си поигруваше/исчезнат, бавно исчезнат,трепкане/flash,секвенцијален, во бран режими. ② Меморија : Не треба да ги ресетирате последен пат амбиент.IP44 ВОДООТПОРЕН STRING LIGHTS - IP44 водоотпорен го оценувате Божиќ светла, соодветно waterproofed и, исто така, можат да го издржат лошите временски услови.Совршено за надворешна декорација.Нема место за страв од поројниот дожд или снег.Се истакна : На УЛ приклучокот НЕ е водоотпорен, чувајте го подалеку од дожд. 12 месеци ГАРАНЦИЈА - Пакетот вклучува : 1x 500 LEDs/197ft Божиќ String Светла, 1x UL Приклучокот, 1x Далечински Контролер,1x Упатство,1x Контролер кутија.Плус, Maojia нуди 12 месеци ГАРАНЦИЈА на сите наши производи, обратете се кај нас за да се добие 100% задоволни ако имате било квалитетот поврзани со проблемот.Maojia божиќ светла 500 LED 197ft,тоа е водоотпорен и windproof и совршен користи за отворен декорација.LED бисери одличен квалитет и долг животен век.Нашата цел е да се направи најдобро LED светилки во светот.Добредојдовте на дадам некои предлози.LED Монистра & ПВЦ Материјал : ПВЦ материјал е силна, не-запаливи и отпорни на временски промени.Јасно бели жица божиќ светла, направи овие совршен избор за вашиот Божиќ декорација потреби.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа