.

.

Отворено Божиќ Светла 500LED 197ft Долго Божиќ Светла Меморија 8 Режими Самовила Светлина Приклучок во Водоотпорен LED String Светла за Божиќ Дрво Свадба Празник денот на Бл?

Отворено Божиќ Светла 500LED 197ft Долго Божиќ Светла Меморија 8 Режими Самовила Светлина Приклучок во Водоотпорен

DEN 719.76
Достапност
Залиха

ЕКСТРА ДОЛГ БОЖИЌ STRING LIGHTS-должината на string светла : 197ft/60m, должината на олово жица : 10ft/3m. 2 пакети е доволно долго за да ги красат секој агол од вашиот дом, како свадба, двор, градина, елка, грмушки, спални, тераса, скалило banister, итн.УЛ НАВЕДЕНИ s лесно да се инсталира.Ние испраќаат на ролна, која не е лесно да се метежот.Вие не треба да се трошат повеќе пари за да го ангажира лице да го инсталирате. 4. Кабелот на string светлата се изработени од високо квалитетен материјал, силна, не е лесно да се скрши, може да носи 20 фунти на стоката, можете да го користите десет сезона божиќ одмор, тоа може да заштедите многу пари. 5. Неговата светла доволно.Кога другите светла вклучи заедно, можете исто така да лесно да се види нашата string светла.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа