.

.

Флеш Мебел во Собата на 2 Winston Сите Временски услови Лулка Стол во Бела Faux Дрво

Флеш Мебел во Собата на 2 Winston Сите Временски услови Лулка Стол во Бела Faux Дрво

DEN 326.40
Достапност
Залиха

Лулка столици донесе на ум топла летна вечер, релаксирачки на тремот или се комплет во вашите омилени ќебе гледа листовите се сврти.Бидете живот, сеќавања на вашиот сопствен со овој сет од 2 убава сите временски услови лулка столици.Дрво Поглед : "не splinter" полистирен рамка изградба вклопува во затворен локации вклучувајќи го и кујна, дневна соба или sunroom.Удобно : Подржува full-назад дизајн и нежно скатен тркачи за непречено лулка движење.Квалитетот на Изградба : Mortis и Tenon конструкција со метална завртка засилувања држи до 225 килограми.ПРОИЗВОД МЕРЕЊА >>> Вкупната Големина : 25.625"W x 35"D x 42"H Седиште Големина : 18.5"W x 20"D x 17.5"H Назад Големина : 20.875"W x 30.375"H Рака Големина : 25.75"H од подот; 7.5"H од седиштето.Бродови во неколку кутии, може да брод одделно.Боја : Бела | Големина : 2 Пакет.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа