.

.

Бебе Се Релаксираат Rylan Вртливата Едрилица Регулируема Облегалка Стол, Серпентина Седење, Темно Сива

Бебе Се Релаксираат Rylan Вртливата Едрилица Регулируема Облегалка Стол, Серпентина Седење, Темно Сива

DEN 5749.44
Достапност
Залиха

Плоштад силуета со серпентина седење, песна рака дизајн, мека-на-на-на допир текстил и велт уреденост, детално.Индивидуализира полулегнал позиција за да одговараат на вашите reclined позиција предност.Затворен топката имајќи механизам за двете ротирачки вртливата функција и мазна плови движење.Цврстата конструкција со поддршка пролет core пена исполнет седиште и поместена нога одмор.Минимална собранието е потребно.Достапна е во повеќе бои. 1-година ограничена гаранција.Седи димензии : 35.5"L x 33"W x 39.5"Х. Полулегнал димензии : 62"L x 32.5"W x 32.5"H. Седиште димензии : 20.5"D x 21.5"В лимит на Тежина : 250 lbs.Net тежина : 81.5 lbs.Превозот димензии : 33"L x 30"W x 30"H. Бруто тежина : 92 кг.Бебето се Релаксираат Rylan Вртливата Плови регулируема Облегалка е крајната во градинка простор за седење.Со удобност карактеристики како што се полулегнал механизам и поддршка пролет core пена-исполнет седиште, ќе љубов трошење дури и повеќе време во градинка со тенденција за вашето дете.Скриени лесно да се повлече полулегнал механизам може да се извади и скриена назад помеѓу седиштето и столовите, што го прави надвор од очите уште во лесно да се достигне.Едноставно се повлече на полулегнал механизам, и нека оди во склопот на reclined позиција за една навистина лична и удобно седење амбиент.Бебето се Релаксираат Rylan Вртливата Плови регулируема Облегалка нога остатокот е поместена да уживаат одмор со твоите нозе propped нагоре.Затворен топката имајќи механизам овозможува и ротирачки вртливата функција и мазна плови движење, кои ви даваат целосен опсег на движење и погодност.На плоштадот силуета, песна рака дизајн, и кант уреденост, детално се допира кои се подобри целокупниот изглед на регулируема облегалка.Изберете меѓу голем број на бои за да ви одговара на вашите оркестарот и вкус и уживајте во тивка моменти со бебе за годините што доаѓаат.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа