.

.

Едгар Алан По Кажам Приказна Срцето писател литературен поет PopSockets Swappable PopGrip

Едгар Алан По Кажам Приказна Срцето писател литературен поет PopSockets Swappable PopGrip

DEN 455.76
Достапност
Залиха

Прикажи ги исклучите вашиот поетски и литературни природата со стил.Инспириран од Едгар Алан По е Кажам Приказна Срцето доаѓа уметнички начин да го изразат својата внатрешна поет.Pop Grip со swappable врвот; префрлате од вашиот Pop Top за уште еден дизајн или да го отстраните целосно за безжично полнење способности. (Не се компатибилни со Apple Mag Safe безжичен полнач или Mag Safe паричник.).Проширување застане за да се види на видео записите, да ги преземе група фотографии, Face Time, и Skype handsfree.Напредни лепило ви овозможува да се отстрани и да се смени неговата позиција на повеќето уреди и случаи.Answer : ___________________________ Note : не Ќе се држи до некои силикони, водоотпорен, или високо текстура случаи.Работи најдобро со мазна, тешко пластични предмети.Ќе се придржуваат до i Phone 11, но не и да i Phone 11 Про ниту i Phone 11 Pro Max без соодветен случај.Во вистинска поетска мода оваа анатомски срцето поет дизајн е сигурен да бидат уметнички главен за сите литературни наклонети.Е несомнено убав дизајн за сите, но само поетите им е дозволено.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа