.

.

Bling Ring Носителот Прст Стојат: Мавис е Дневник 2-Pack Симпатична Детелина Метал Зафат Универзална за Сите Мобилен Телефон Луксузни Кристал Светкавиот Дијамант Потпира

Bling Ring Носителот Прст Стојат: Мавис е Дневник 2-Pack Симпатична Детелина Метал Зафат Универзална за Сите Мобилен

DEN 215.76
Достапност
Залиха

[Четири Лист Детелина Дизајн] Детелина Форма метал телефон зафат со bling кристали, rhinestones, направен од висок квалитет на цинк легура материјали, и оставите вашиот телефон да изгледа повеќе убави, прекрасни и луксузни.Идеален Подарок за вашите пријатели и семејства. [360°на Ротација] Прилагодливи поддршка агол, телефонот ѕвони носителот може да биде укината за 180 степени и ротира 360 степени.Постигнат персоналните употребливост, погодно за вас да се види филмови, ТВ емисии, видео итн. [Моќен лепило] Оваа симпатична прстен носителот на Потпирачот во прилог со вистински 3 M селотејп.Тоа може да биде залепен на задната страна на вашиот таблети/телефони или нивните случаи цврсто.Не леплива остаток по detaching. [Мулти - функционални] Овој прст прстен стојат можат да се применат на сите паметни телефони, погодно за вашиот живот.Тоа може да се користи како телефон зафат, маса потпирачот.Го намалува ризикот од отфрлање, кршење и паѓа вашиот уред ненамерно. [Високо-Квалитетни] Нашата светкавиот diamond мобилен телефон ѕвони на носителот користи добра еластичност цинк легура и здрав од не ' рѓосувачки челик, кои се трајни и се спречува тоа од исчезнува далеку.Рабовите на прстен зафат внимателно се полира за да ги заштитите вашите прсти.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа