.

.

KUPPET 3 во 1 Стојат Миксер, 6 Брзина Електричен Миксер, Навалите Главата Кујна Миксер со Мелница за Месо и Сок Blender, 6 Quarts 850W Храна Миксер - Сина

KUPPET 3 во 1 Стојат Миксер, 6 Брзина Електричен Миксер, Навалите Главата Кујна Миксер со Мелница за Месо и Сок

DEN 3335.76
Достапност
Залиха

????Мулти-Функција Миксер : Сите-во-едно стојат миксер има повеќе практични функции, вклучувајќи миксер, мелница за месо и блендер; разни додатоци може да помогне да се постигне резултатите се бара од кое било рецепт; Празен блендер (т.е. без објектите за сок или вода да се исчисти) НЕ е ДОЗВОЛЕНО да се кандидира.За разлика од другите модели на пазарот, нашата блендер (со стакло стомна) може да се скрши коцки мраз за да се направи пијалаци и млечни напивки. ????850 W Моќен Мотор : Ова стојат миксер има високи перформанси 850 W чист бакар моторни што завршува месење, мешање, и mincing брзо и темелно; Корисна 6-брзина на пулсот контролна функција за сите ваши храна задачи или рецепт за подготовка потреби.Вграден чип сензор за температура автоматски исклучи кога прегревање, безбедност и сигурност.Американската стандарден приклучок, жица должина околу 1.05 м. ????6 QT Голем Капацитет од Нерѓосувачки Челик Сад : 6 QT сад за мешање за голем капацитет правење на колачи, леб, колачи, итн.; На навалување-раководител shield ви овозможува да додадете состојки без да се прави неред; Лесно да се постави и демонтажа ги задоволува мулти-функционален уред во релативно мал простор. ????Тилт-Главата и Против Пролизгување Дизајн : На tilt-главата дизајн миксер овозможува пристап да инсталирате или да се деинсталирање на сад и додатоци лесно.На миксер има нерѓосувачки челик декорација појас и сини LED светло како моќ индикатор. 4 анти-лизга силикони вшмукување чаши се задржи на машина како постојан како карпа додека во употреба.На миксер за домување со ЕДЕН СЛОЈ ЖИВОПИС се направи да изгледа повеќе сјајна и убава во вашата кујна. ????Идеален Подарок & Повеќе Сертификација : Kuppet електричен миксер е совршен подарок идеја за вашето семејство и пријатели.Ве молиме секогаш да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања во текот на користење.За да се спречи додатоци од исчезнува, ве молиме да НЕ се стави тестото Кука, рамни beater и жица камшик во машина за миење садови.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа