.

.

Yeung Qee Злато Позлатен 3,5 мм 1/8 TRS на Двоен 6.35 mm 1/4 TS Mono Stereo Y-Кабел Splitter Кабелот за iPhone,iPod,Засилувачи,Мултимедијални Јазик и Домашен Стерео Системи (10ft/3м, Црна)

Yeung Qee Злато Позлатен 3,5 мм 1/8 TRS на Двоен 6.35 mm 1/4 TS Mono Stereo Y-Кабел Splitter Кабелот за iPhone,iPod,Засилувачи,Мултимедијални

DEN 191.76
Достапност
Залиха

3.5 mm до 1/4 стерео кабел обезбедува висок квалитет на врската помеѓу вашиот лаптоп или КОМПЈУТЕР, со 3.5 милиметарски џек излез и AV приемник, засилувач,миксер, Hi-Fi стерео аудио систем, систем за домашно кино систем, компјутер звук, опрема за снимање, или звучник со двојна 6.35 mm џек влезови.Погоден за сите видови на аудио сигнал на пренос и интерконекција помеѓу електрични апарати.Корозија-отпорни позлатени Метал connecters прави звучен сигнал пренесува со минимална јачина на косата.Робустен метал случај. 1/8" Инчен да Dual 1/4" Инчен TS Аудио Кабел Скала дизајн:3.5 mm Стерео телефонски случај нема да се залепи, plug and play. 3.5 mm TRS на Двоен 1/4 инчи TS Стерео Cable The кислород-бесплатни бакар (OFC) терминал, пластични материјали, како што се линија на телото е мека, добра виткање, висок заштитен верност дизајн, анти-мешање перформанси е силна, пренос на сигнал ефикасно.Производ гаранцијата:Поддржани од страна на Yeung Qee Една година Кавга-бесплатно Гаранција и животниот Век Пријателски Услуги на Клиентите.Големина : 10ft/3м | Боја : црна.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа