.

.

KINPS Помошни Аудио Кабел 3,5 мм Помошен Кабелот Стерео Џек Машки да Машки Помошен Кабел за Телефони, Слушалки, Звучници, Таблети, Компјутери, MP3 Плеери и Повеќе (4FT/1.2 M, С?

KINPS Помошни Аудио Кабел 3,5 мм Помошен Кабелот Стерео Џек Машки да Машки Помошен Кабел за Телефони, Слушалки,

DEN 119.76
Достапност
Залиха

Репродукција на Аудио од кој било Телефони, Таблети, MP3, ТВ Кутии, DVD, Компјутери, лап-топ компјутери, Конзоли или други медиуми - играње уред на вашиот Слушалки, Звучници, Систем за Домашна Забава или Автомобил Стерео Систем (Помошен Пристаниште) (одговара на сите стандарден 3.5 мм помошен пристаништа).Без намалување на квалитетот на звукот.Одржување аудио нивото.Поминува тестот и откривање на секој еден производ (Тестови, вклучувајќи ги, но не ограничувајќи се на : Стерео, Лево/Десно Канал, Микрофон, Сигнал Ниво, Кратки-Коло).Hi-Fi Перформанси : 24 K позлатени конектори обезбеди најчистите звук.Претставува оригинално секој Музички Белешка и да Победи.Зачестеност Одговор 20 Hz-20 KHz. 0.01% Нарушување.Висока Јачина На Бучава Сооднос.Пренесување на ЦЕЛОСНА моќ од влез на излез.Компатибилен за Слушалки, i OS уреди (i Phone, i Pad, i Pod), Android уреди (Samsung, LG, Nexus, Sony и др.), Компјутери, Лаптоп, Macbook, i Mac, MP3 Плеери, автомобили, ТВ, ДВД, ТВ кутија.Сите со 3.5 мм аудио помошен стерео приклучок.Она што ќе добиете за : 1*KINPS 10 FT Помошни Аудио Кабел, 18 месеци гаранција.Треба да имате било какви загриженост за проблемот, се чувствуваат слободни да контакт.Позлатени Засечениот Конектори.Најлон Плетенка Кабел.Отпорни од корозија.Репродукција на Аудио од кој било Телефони, Таблети, MP3, ТВ Кутии, DVD, Компјутери, лап-топ компјутери, Конзоли или други медиуми - играње уред на вашиот Слушалки, Звучници, Систем за Домашна Забава или Автомобил Стерео Систем (Помошен Пристаниште) (одговара на сите стандарден 3.5 мм помошен пристаништа).Позлатени Засечениот Connectors Nylon Плетенка Cable Resistant против корозија. * i Phone, i Pod, i Pad, други паметни телефони, таблети, лаптопи, MP3 плеери, Walkman, Слушалки, Звучници и сите други аудио-играње уреди со 3.5 мм помошен порта. * Ритам и други брендови, слушалки, Hi-Fi стерео звук системи, автомобил стерео, радија, преносни bluetooth звучници и безжичен аудио примачите со 3.5 мм помошен порта.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа