.

.

Танц Класа Унисекс-Дете Моли Џејн Допрете Чевли Марија Рамен

Танц Класа Унисекс-Дете Моли Џејн Допрете Чевли Марија Рамен

DEN 583.20
Достапност
Залиха

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Синтетички.Увезени.Вештачки единствена.Вратило мерки околу not_applicable од лак.Пета мерки околу 1".Faux кожени чевли за танц кој прилагодливи Мери Џејн рака и во прилог чешми во пета и пети.Лесно cushioned footbed со лак за поддршка.Танц Класа Мери Џејн Допрете го е наменета за почетници танчерка кои можат самостојно да пристапите на чевли за време на танцот класа.Враќање кука и јамка околу рака е исто така и наставник пријателски и ценети.Зграда обувки за удобност и перформанси е Танц Класа начин.Класичен стил во високо-квалитетни leathers и материјали во комбинација со конкурентни цени има направено Танц Класа лидер во индустријата.Нивните обувки се вклопуваат тестирани за удобност и носат и е со големина како редовни улица чевли.Изберете Танц Класа за сите ваши танц обувки потреби-џез, затнување, балет, лирски и допрете го.Тие се направи танцување прифатлива без да се жртвува квалитетот.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа