.

.

Традиционалните Стрелаштво - Извивам Лак Bowstring Ритам Silencers

Традиционалните Стрелаштво - Извивам Лак Bowstring Ритам Silencers

DEN 468.00
Достапност
Залиха

ЛАК STRING РИТАМ SILENCERS - CUSHIONED ЛЕПИЛО КОЖА.ДОСТАПНО ВО 3 РАЗЛИЧНИ БОИ.ГО НАМАЛУВА STRING ШАМАР & ИГРА SPOOKING БУЧАВА.СЕ ПРОДАВА ПО ПАР ( 2 ПАРЧИЊА ).ПРОИЗВЕДЕНО ВО САД ОД СТРАНА НА TRAD ОПРЕМА.ЛАК STRING РИТАМ SILENCERS УНИКАТЕН ЛЕПИЛО CUSHIONED КОЖА БОЈА : КАФЕНА Овие природна кожа silencers потиснат досадни / игра spooking string шамар на извивам лакови.Специјално дизајнирани лепило кожа со посебен апсорбирање на звук баласт.Се продава за 1 пар ( ќе облека еден лак ) Супер лесно да се примени, ќе последните години ! * достапно во 3 природни бои за да се комплимент било традиционалните извивам лак ПРЕЦИЗНОСТ УМРЕ СЕЧЕ ПРОФИЛ СО V РЕЦКА ЗА ЛЕСНО GROVE ЛОКАЦИЈА И STRING СЕДЕЊЕ Премиум Кожа - произведено ВО САД КВАЛИТЕТ Сите временски лепило.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа