.

.

Паметен телефон Видео Екипаж PICTRON U200 Рачни LED Прстен Светлина Selfie Светлина Телефон Видео Стабилизатор за Камерата, Smartphone, Gopro YouTube, Подесување, Кино, Шминка, Vlogging

Паметен телефон Видео Екипаж PICTRON U200 Рачни LED Прстен Светлина Selfie Светлина Телефон Видео Стабилизатор

DEN 1678.80
Достапност
Залиха

Вграден-во 8000m Ah висок капацитет на батеријата, може да се користи континуирано за 2,5 часа на максимална осветленост.Широко се Користи во Различни Сцени : во Живо, фотографија,Отворено снимање на видео,Tiktok, Youtube.U200 може да работи како моќ банка, и полнење на телефонот додека го користите.Поддршка QC2.Дното поддршка дизајн, може да се користи стои. 【Компатибилен со Мулти-уред】 - Ова видео стабилизатор компатибилен со камера,паметен телефон и акција камера итн.Stepless прилагодување, широко боја температура : Прстен светлина со широк затемнување се движат од 20%-100% , 2500 K-8500 K Bi-боја прилагодлив. 【CRI96+ висока боја рендерирање, враќање на вистински бои】 - боја рендерирање индекс на камерата екипаж светлина е CRI 96+, што е повеќе природни, 20 W, 200 висока осветленост LED монистра.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа