.

.

CAMVATE dslr фото Дрвена Рачка за Право Зафат Планината Поддршка за влез за DV Видео Кафез Екипаж(Десна Рака)

CAMVATE dslr фото Дрвена Рачка за Право Зафат Планината Поддршка за влез за DV Видео Кафез Екипаж(Десна Рака)

DEN 468.00
Достапност
Залиха

Ружино дрво се справи. 1/4"-20 навој thumbscrew, компатибилен со ЦРВЕНА камера.Центарот на растојание од две завртка темата е 18mm, треба да се инсталира на 1/4"-20 тема дупка,центар на растојание од две дупка е 18mm.Answer : ___________________________ Note : дрвени рачки се направени од природата дрво, но некои боја отстапување може да постојат меѓу нив.Ако се земе предвид боја разлика, ве молиме да ги купите на дрво се справува со специјално продаваат во парови кога сакате и лево и десно оние,ASIN : B07432 YBKF).Дрво се Справи со е специјално дизајниран за DV Видео Кафез Екипаж.Дрво се Справи со се користи за десната рака.можете да зависност од вашите потреби и планината за 1/4"-20 дупки.дршката е силна и седат со вашиот кафезот pectfectly.материјал : дрвени тело и алуминиумски легури тема.големина : со 1/4"-20 тема.одговараат за : камера кафез DV Видео Кафез Екипаж.Пакет Се Вклучени : . 1 x Дрво се Справи со Притисокот. 1 x Алуминиум connecter.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа