.

.

Snip-нејзината Amazin' Спреј & Остане Деца Спреј за Коса 8oz | Среден Задржете Деца Косата Производ – Не-Аеросол Hairspray со Свеж Мирис Направен во САД со Природни Состојки | Са

Snip-нејзината Amazin' Спреј & Остане Деца Спреј за Коса 8oz | Среден Задржете Деца Косата Производ – Не-Аеросол

DEN 358.80
Достапност
Залиха

Се ИЗРАЗАТ – ги деталите во место без дополнителна тежина со оваа фантастична спреј за коса за деца.КОНТРОЛА – одлична алтернатива за деца коса гел, лесно да се скроти flyaways и заклучување во детали, или да додадете волумен без чувство на беспомошна или леплива.ДЕТЕ ПРИЈАТЕЛСКИ – Не-Аеросол и лесен за користење, ова hairspray дава супер казна, дури и магла со секој спреј.ЗАБАВА и ЛЕСЕН – Кога вашиот направи забава, лесно се мијат од овој деца спреј за коса со шампон, заштеда на солзите на вашето бебе, деца, или деца. 100% ЗАДОВОЛСТВОТО ЗАГАРАНТИРАНА – Природно-базирани, со користење на обновливите извори на енергија, растителни добиени надразнување и алерген-слободен состојки, и НЕ груби хемикалии.Направен во САД.Суровост-free – никогаш не се тестираат врз животни.Направен во САД. 100% Без Суровост.Природно, Обновливите Извори, Растителна Основа Состојки.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа