.

.

Кујна складирање тегли или зачини-мултифункционален зачин рек фрижидер чување на кутии, ротирачки чување на кутии за складирање соби и простории за складирање-blue_3

Кујна складирање тегли или зачини-мултифункционален зачин рек фрижидер чување на кутии, ротирачки чување на кутии

DEN 1109.04
Достапност
Залиха

Се користи во секоја соба : многу погоден за организирање на кујни, бањи, домашни канцеларии, перење простории, гаражи, занаетите соби или хоби соби, итн.Против пролизгување дизајн : На дното на плочата е дизајниран со анти-лизга силикони.Анти-лизга претставата е многу добро, не мора да се грижите околу тоа дали предмети во складирање кутија ќе се лизга надвор, кога ротирачки.На 360-степен ротирачки тркала може лесно и тивко ја ротирате сите агли, ефикасно заштеда на простор и намалување на непотребни судири.Се користи во секоја соба : многу погоден за организирање на кујни, бањи, домашни канцеларии, перење простории, гаражи, занаетите соби или хоби соби, итн. 100% задоволство гаранција : Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail во времето.Ние ќе ви помогнат да се реши проблемот во рок од 24 часа.Ако примената на производот е неисправен, ние ќе рефундирање во целост или испраќање на нов производ.Боја : Сина | Големина : 3 слоја.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа