.

.

Mystozer Зачин Рек Организатор на Кабинетот, се Повлече Зачин Решетката 2-Слој, Зачин Организатор Слајд Од Леќата Организатор на Кујната Кабинети Црна

Mystozer Зачин Рек Организатор на Кабинетот, се Повлече Зачин Решетката 2-Слој, Зачин Организатор Слајд Од Леќата

DEN 719.76
Достапност
Залиха

【Разумно Користење на Просторот】Нашите зачин решетката има 4 области за вас да се одржи зачин шишиња, што ќе ви овозможи да се најде на леќата сакате веднаш за време на готвење процес. 【Непречено Лизгачки Железнички】На уникатно дизајнирани лизгачки железнички ви овозможува да има непречен за време на употреба, и лесно лизгање за време на секоја употреба, може да се зголеми среќата во процесот на готвење. 【На Производ Големина】14 см широк зачин решетката може да се направи совршен употреба на тесен кабинети во вашиот дом, без да се губи секоја педа на простор за складирање, ве молиме бидете сигурни дека на длабочина од кабинетот е најмалку 26 см. 【Едноставна Инсталација】Само 6 завртки се потребни за да се обезбеди брз инсталација на слајд надвор зачин багажник, и можете да го користите совршен зачин чување во неколку минути, елиминирање на комплицирани проблеми на инсталација. 【Подолг Живот】зачин кабинет организатор е составен од силни метални материјали кои нема да се наведнуваат или лесно да се скрши, рѓа-доказ и издржливи.Mystozer 2-слој се повлече-out зачин рекнеопходен придружник во кујната Дизајниран од страна на Mystozer дизајнерот Џеј, ова се повлече-out зачин рек обезбедува уникатен дизајн и сигурен квалитет.Зошто Можете да изберете да доверба Mystozer зачин полици за внатрешноста cabinets Are се уште вознемирен дека не можете да го најде вистинскиот зачин шише во еден куп шишиња и тегли додека готвење?Се се уште вознемирен околу зачин шишиња кои се опфатени со мрсна fume на Кујната countertops?Се уште се загрижени за не е правилно планирање на употребата на кабинетот простор?Се уште се пречи од страна на недостаток на силна, високо-волумен зачин rack во вашата кујна?Не двоумете се!Mystozer е уникатен повлекување од спајс решетката за внатрешни работи на кујната кабинет може да ги реши сите ваши проблеми.За да се осигура вашата инсталација е точно, се знае на производот е димензии пред да ја купите, и да имате на вашиот кабинет мери правилно (резерва најмалку 6 инчи за врвот на кабинетот и на врвот на Зачин Rack) висината на спајс рек : 8.15"ширина : 5.51"должина : 9.84" Лесно да се инсталира : Следат настава и ќе имаат совршен повлекување од спајс rack во само неколку минути.Покрај тоа, ако имате било какви други прашања во врска со инсталација или употреба, ние ќе бидеме подготвени да ви обезбедиме со решение.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа