.

.

Sorbus Магнет Зачин Рек Организаторот за Фрижидер, 4-Ниво Магнетно Складирање Полица со Хартиена Крпа Носители и 5 Куки, Мулти-цел, (Големи, Црно)

Sorbus Магнет Зачин Рек Организаторот за Фрижидер, 4-Ниво Магнетно Складирање Полица со Хартиена Крпа Носители

DEN 1439.76
Достапност
Залиха

МАГНЕТНИ ЗАЧИН ПОЛИЦА (ГОЛЕМИ, ЦРНО) — Организирајте ги вашите омилени зачини, хартија за крпи, и предмети за домаќинството со овој 4-ниво магнетни зачин полица, совршен за чување и прикажување на фрижидерот.МУЛТИ-ЦЕЛ — Полици задржете зачини, мирудии, мали тегли, сол & пипер shakers, маслиново масло, рецепти, мирудии, чистење материјали, бања toiletries, етерични масла, медицина, и повеќе — Дрвена прачка/виси бар разноврсна за хартиена крпа ролни, обвива, foils, итн — за Отстранлив куки висат јадење крпи и лесни готвење tools.ЛЕСНО ДА се ОТКАЖАМ — Силна магнетна база придава на страната на фрижидерот, миење, фен, и други простори со магнетни површина — Клучалката стил инсерти на назад за (изборен) монтирање — Монтирање на хардвер ВКЛУЧЕНИ за додаде сигурна инсталација.Ја ЕЛИМИНИРА НЕРЕДОТ — Веднаш ослободува контра и кабинет простор — Заштедува време и нерви на пребарување преку преполни шкафови за саканите состојки и материјали — Обезбедува брз пристап до објектите на прв поглед — Лесен за користење додека готвење или да организира сопствена кујна, купатило, или перење област.ИЗДРЖЛИВ ДИЗАЈН — Направени од силна челична конструкција со црна мат финиш — Мазна заоблени агли — Тешки дизајн со силни магнетни назад — Брише чисти со сува крпа — Зачин тегли и производи кои НЕ се ОПФАТЕНИ — Целата Единица Мерки околу 11.75" L x 4.37" W x 18.12" Х.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа