.

.

KES Зачин Рек Организатор Кујна Зачин Рек 24 Инчен Леќата Организатор Алуминиум Зачин Држачот за Ѕид Црна Елоксирани 2 Пакет, KSR401S60-Б.К.-P2

KES Зачин Рек Организатор Кујна Зачин Рек 24 Инчен Леќата Организатор Алуминиум Зачин Држачот за Ѕид Црна Елоксирани

DEN 540.00
Достапност
Залиха

Rustproof : за Разлика од другите мало зачин полици на пазарот (најчесто направени од железо жица), нашите зачин организатор е направен од висок квалитет на алуминиум, супер цврсти и издржливи.Елоксирани, мат црна песок површина, рѓа-доказ и отпорни на корозија.Погоден за влажни средини, како што кујна, купатило и тоалет.Завртки се направени од не 'рѓосувачки челик, анти-' рѓа.Голем Простор : 23.6"(L) x 2.87"(W) x 2.6"(H).Компактна големина рек но сепак нуди огромен простор за складирање.Карактеристики на оградата низ на решетката да се одржи на предмети и спречување на нив од паѓање.Тоа е наменета за модерни куќи и современи хотели за да се откажам и да ги организирате вашите зачин, мирудии, и многу други предмети за домаќинството во ред.Мулти-цел : Држачи на ѕидот на кујна, бања, над шпорет или место на countertop.Користете го ова за да продавница мали лосион шише, КБР масла, етерични масла, бања essentials, moisturizers, мали занаетчиски тегли или нешто друго што сакате да ги прикажете!.Мат црна заврши На : совршено мазна, високо-квалитетни мат црна заврши отпорен на дневни гребнатини, корозија, и tarnishing.Пакетот вклучува : ѕид зачин рек x 2, хардвер пакет (за на ѕид) x 2, инсталација настава x 1. Сите завртки дојде со декоративни капи.Спецификации Материјал : Алуминиум Крај : Елоксирани Алуминиумски, Црна И Бела (Песок Површина) Завртка Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик Инсталација Метод : Завртка-Монтирани Max.Вчитај : 5 KG (11 lbs), Завртка-Монтажа на Бетонски Ѕид Производ димензии : 23.6"(L) x 2.87"(W) x 2.6"(H) Пакување Содржи 2 x Зачин Решетката 2 х Хардвер Pack 1 x Инструкции за Инсталација.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа