.

.

2 Пакет Магнетни Зачин Рек Леќата Организаторите Фрижидер Полица W/ 4 Куки Фрижидер Страна Ѕид Складирање Багажник Метални Тегла Носителот Прибор Крпа Полици Домаш?

2 Пакет Магнетни Зачин Рек Леќата Организаторите Фрижидер Полица W/ 4 Куки Фрижидер Страна Ѕид Складирање Багажник

DEN 561.60
Достапност
Залиха

Мултифункционален Зачин Рек : Магнетни фрижидер полица е идеален за фрижидери, железо рерна и други метални површини, во кујната за да ги организирате вашите билки, зачини и различни шишиња и лименки, но исто така можете да користат тоа во бањата како toiletries складирање!.Простор-saver Леќата Организаторите : магнетни тегла носител е одличен начин да се продавница зачини, кои одржуваат слободни до благородни countertop кабинет простор и чувајте ги подалеку од нередот.Дефинитивно неверојатни простор saver, која одговори на вашата потреба за екстра складирање совршено и да се интегрира во вашиот дом.Високо Квалитетен Материјал:Ѕид Складирање Рек направени од здрав дебел метал и челик, сликарство со црна, нема да рѓа.Со супер силни магнети на грбот, го поддржува вашата домашна кујна мали предмети.На Површината Се Третира Со Мат Третман.Безбедни И Здрави.Тоа е Добар Организатор.Не Треба да се Вежба или Користат Завртки : Место на Магнетни Зачин Решетката на ладилникот страна ,тоа ќе го залепите автоматски,потоа стави вашиот тегла со маслиново масло, сол, мали нешта и да се пополни до тоа.Практичен и рафинирани складирање рек,брз пристап до вашиот организиран предмети.Совршен Подарок : Кујната Организатор е идеален подарок за секој кој е лизгањето со зачини и недостаток на простор во нивната кујна.Слика со врвен занатски, кој изгледа елегантни .Една тежина за 3.66 Фунти. 4 куки - може да висат куките на фрижидерот рек, а потоа се откажам вашиот крпи, партали, копчиња, шише настроената, ножици итн.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа