.

.

Bextsrack 3-Ниво Зачин Рек Организатор, 2 Пакет Countertop или Ѕид Леќата Тегли Полица за Складирање Организатор на Кујната Кабинет Провизии Врата, Бронза

Bextsrack 3-Ниво Зачин Рек Организатор, 2 Пакет Countertop или Ѕид Леќата Тегли Полица за Складирање Организатор

DEN 479.76
Достапност
Залиха

3 НИВО ЗАЧИН РЕК - Ова решетката е 3-ниво изградбата ќе се одржи секојдневниот кујнски елементи, како што се зачините, shakers, шишиња и други предмети, кои можеби ќе треба во рака е на дофат во кујната.Тоа ќе биде одличен прилог за вас да зачин работите во кујната.Се ЕЛИМИНИРА НЕРЕДОТ - Веднаш слободни контра и кабинет простор, заштедите време и нерви на пребарување преку кабинети за саканите состојки и производи, брзо да ги видите и уредно наредете објекти во едно место.КОНТРА ПРОСТОР SAVER - Организирајте ги вашите зачин сетови, зачини, масло и оцет со овој зачин организатор, и да ја задржите вашата контра простор секогаш чисти, уредни, и се подготвени да работат.МУЛТИ-ЦЕЛ - да се Организира зачини, мирудии, мали тегли, чај кеси, итн.Исто така, одлично за бања essentials, лак, етерични масла, лекови, козметика, занает материјали, gadgets, и повеќе.БРЗО и ЛЕСНО МОНТИРАЊЕ - зачин решетката може да седат рамно на countertop за брз и лесен пристап, или можете да монтирање на ѕид или кабинет вратата.Хардвер вклучени, инсталирање на овој ѕид монтирани зачин рек ќе биде бриз.Организирајте ги вашите омилени зачини, зачини и секојдневни предмети за домаќинството.Совршен за кујна или купатило складирање.Организира зачини, мирудии, мали тегли, чај кеси, итн.Направени на трајни метална конструкција.Брзо месеци на ѕидот.Исто така, може да биде слободна стои на контра-топ.Спајс Рек & Тегли Чување На Организаторот.Простор за Заштеда на енергија - Чувајте ги сите на вашиот зачин тегли во лесно стигнат до секое време и треба повеќе простор да уживаат во готвење.Ѕидот Монтирани или Слободни Стои - Овој зачин организатор или може да седат на контра-топ или се монтираат на ѕид, што го прави совршен за секој дом.Карактеристики : .Организирајте ги вашите омилени зачини, зачини и секојдневното домаќинство items Perfect за кујна или купатило storage Arrange зачини, мирудии, мали тегли, чај кеси, etc Made на трајни метална construction Quickly месеци до wall Also може да биде слободна стои на контра-топ.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа