.

.

Женска Везени Слама Сонцето Шапка Булчински Туш Подарок Bachelorette Меден Месец

Женска Везени Слама Сонцето Шапка Булчински Туш Подарок Bachelorette Меден Месец

DEN 551.76
Достапност
Залиха

Слама.Drawstring затворање. ????БЕБЕ ТУШ ПОДАРОК : без разлика Дали сте на мама да биде или се во потрага за совршен бебе туш партија подарок, оваа шапка ќе ја заштитите од сончевите зраци, додека одржување на мама fabulously модерен.Стилски широк обод и обичај, премија везови ќе направи било мама да бидат среќни!. ????ПРЕМИУМ ЗЛАТЕН ВЕЗ : Убава cursive текст е извезена на гребенот за домот, забава и романтична се чувствуваат!Секој шапка е извезена со љубов и грижа, така што конци се целосно и уредно подредени. ????ЗАШТИТА од СОНЦЕ : 5" широк обод за оптимална заштита од сонце, 4" висина за утеха, и 18" вкупна ширина.Тесни поврзана слама ткаат ја штити кожата од УВ зраци на сонцето. ????ПРИЛАГОДЛИВИ ОДГОВАРА : Внатрешна drawstring за сит се вклопуваат на windy дена.Внатрешниот пот бендот да ви помогне да бидете кул.Изработени од 100% еко-пријателски слама за breathability и флексибилност. ????ПОСЕБНИ ПРИЛИКИ : совршен подарок за вашето бебе туш, полот откриваат соопштение, породилно photoshoot, babymoon одмор, и дворот базен ден, или семејство на плажа патувања.Меден месец?Bachelorette партија?Роденден vacay?Нашите капи се совршен прибор за кои тропски дестинација за одмор или сончеви дворот базен ден!Се заштитат од УВ зраци на сонцето во стил.Ограничување на изложеноста така можете да уживате во топлото лето времето!Го прави одличен подарок за многу различни специјални прилики.Со голем број на извезени зборовите, се најде капа што најдобро одговара на вашиот посебен ден.Шик Душата е основана од страна на една девојка која сака патување, модата, и партија планирање! *знак на confetti* Сите наши производи се дизајнирани во куќата, направен со љубов и голема грижа, од нашите срца твое.Ние извор на највисок квалитет на материјали да ви донесе производи кои се ох толку шик, но сепак одржлив.Нашата мисија е да ги поттикне жените на сите средини, и се разбира додадете радост на вашиот посебен ден!.Одбележување на невестата во стил!Забава и функционална партија корист за булчински туш или bachelorette партија.Вклучуваат во прилично подарок кошница за слатка & незаборавни подарок за невестата или вашиот пратилки.Го прави голем деверуша предлог подарок.Брачен клуб за групни фотографии ops или ангажирање слики.Свадба шапка + itty bitty бикини = Вегас базен партија подготвени!Голем гребенот и премиум везови го прави за изјавата парче со било облека.Удобно & дише слама ткаат да се задржи кул во топли временски услови и да се заштитат од УВ зраци на сонцето.Пот бендот да фитил далеку влага, и внатрешен drawstring за оние windy плажа дена.Совршена плажа капа за оние wanderlust одмор на тропски дестинации.Лесно да се спакуваат, се вклопува во секој куфер.Свитлива, packable, и може да биде парен по пристигнувањето да се одржуваат на оптимално форма.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа