.

.

ECSWP Хималаите Солт Светилка Сол Камен Ноќ Светлина/USB Батеријата Табела Светилка Ноќни Ламби Ноќ Светлина Дома Декорација за Будење Светлина

ECSWP Хималаите Солт Светилка Сол Камен Ноќ Светлина/USB Батеријата Табела Светилка Ноќни Ламби Ноќ Светлина Дома

DEN 3654.24
Достапност
Залиха

Сенка материјал : железо.Тип на прекинувач : копчето тип.Напојување режим : USB/battery по желба.Дополнителна функција : природна сол камен прочистува воздухот.Применливи простор : дневна соба, студија соба, спална соба.Сенка материјал : железо.Тип на прекинувач : копчето тип.Напојување режим : USB/battery по желба.Дополнителна функција : природна сол камен прочистува воздухот.Применливи простор : дневна соба, студија соба, спална соба.ефект : На сол светилка може да го намалите стресот, да им помогне на луѓето да се релаксираат, и за стабилизирање на расположението, може да помогне за подобрување на спиењето алергии расположение и да се релаксираат.Мерки на претпазливост : Кога воздухот е релативно влажен, површината на сол светилка може да биде навлажнета или се претвори во вода.На влага ќе исчезне автоматски по осветлување на сол светилка за некое време.Кога постои прашина на површината на сол ламба, се претвори во сол светилка за неколку часа.По површина е сува, избришете ја со чиста мека крпа или со употреба на мала правосмукалка да се отстрани прашина.Не исплакнете со вода кога новиот сол, пристигнува (мокра брише, влажна крпа за да ги исклучите прашина!Стави го да се исуши и да се стави тоа во светилка.)Пакет листа : 1 *Биро lampspecial потсетување : 1. Сите производи расте.Поради различни монитори, различни камера опрема, различни осветлување, итн., хроматските аберации може да се случи.Ако сте премногу чувствителни на бои, ве молиме да се купи со претпазливост.2. Рачно мерење на големината на производот, големината на грешката е неизбежна.Ако ви се особено загрижени, ве молиме да се справи со тоа внимателно.Количина : 1pc It, исто така, може да се користи како атмосфера светлина кога тоа е компатибилен со шарени сијалица да се изгради романтична атмосфера.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа