.

.

ECSWP Сол Светилка Хималајска Кристална Сол Камен Природна Сол Блок Подарок Кревет во Спалната соба Табела Светилка Ноќ Светлина Дома Декорација се Разбудам Светлин

ECSWP Сол Светилка Хималајска Кристална Сол Камен Природна Сол Блок Подарок Кревет во Спалната соба Табела Светилка

DEN 3562.08
Достапност
Залиха

Сенка материјал : пластика.Тип на прекинувач : push копчето switch.Напојување режим : Вграден-во литиум батерија.Применливи простор : дневна соба, студија соба, спална соба.Работа : Долго притискање на прекинувачот за да ја прилагодите светлината.Сенка материјал : пластика.Тип на прекинувач : push копчето switch.Напојување режим : Вграден-во литиум батерија.Применливи простор : дневна соба, студија соба, спална соба.Работа : Долго притискање на прекинувачот за да ја прилагодите светлината.ефект : На сол светилка може да го намалите стресот, да им помогне на луѓето да се релаксираат, и за стабилизирање на расположението, може да помогне за подобрување на спиењето алергии расположение и да се релаксираат.switcher1. Притиснете на прекинувачот еднаш; топла боја светло е вклучено, и долго притиснете го прекинувачот за да ја прилагодите светлината.2. Допрете го прекинувачот за два пати; боја од шарена светлина се промени привремено, и долго притиснете го прекинувачот за да се поправи бојата на светлината.3. Нежно притиснете на прекинувачот три пати да се затвори.Мерки на претпазливост : Кога воздухот е релативно влажен, површината на сол светилка може да биде навлажнета или се претвори во вода.На влага ќе исчезне автоматски по осветлување на сол светилка за некое време.Кога постои прашина на површината на сол ламба, се претвори во сол светилка за неколку часа.По површина е сува, избришете ја со чиста мека крпа или со употреба на мала правосмукалка да се отстрани прашина.Не исплакнете со вода кога новиот сол, пристигнува (мокра брише, влажна крпа за да ги исклучите прашина!Стави го да се исуши и да се стави тоа во светилка.)Пакет листа : 1 *Биро lampspecial потсетување : 1. Сите производи расте.Поради различни монитори, различни камера опрема, различни осветлување, итн., хроматските аберации може да се случи.Ако сте премногу чувствителни на бои, ве молиме да се купи со претпазливост.2. Рачно мерење на големината на производот, големината на грешката е неизбежна.Ако ви се особено загрижени, ве молиме да се справи со тоа внимателно.Количина : 1pc It, исто така, може да се користи како атмосфера светлина кога тоа е компатибилен со шарени сијалица да се изгради романтична атмосфера.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа