.

.

Trudeau Сет од 2 Сол и црн Пипер Поп Табела Shakers, Мали, Црвени

Trudeau Сет од 2 Сол и црн Пипер Поп Табела Shakers, Мали, Црвени

DEN 237.36
Достапност
Залиха

Овие слатки сол и црн пипер shakers имаат иновативни и шарени поп капаци кои ги држат сол сува хартија и свежо.Јасно тело, па да знаете само кога да рефил.Машина За Миење Садови Безбедно.Број на модел : 05317009. Големина На : Мали | Боја : Црвена.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа