.

.

Избега Качување 25 Пакување од 2 Легиран Челик Завртки | Долгорочните Хардвер | 3/8-16 Socket Head Кап Завртки | наменет за Внатрешна Употреба

Избега Качување 25 Пакување од 2 Легиран Челик Завртки | Долгорочните Хардвер | 3/8-16 Socket Head Кап Завртки

DEN 383.52
Достапност
Залиха

ВИСОК КВАЛИТЕТ на Индустриски одделение челик завртки намалување на корозија и зголемување на тема сила.ТРАЈНИ производи Произведени со Ладна-Фалсификување техники кои се резултат на поголем замор отпор.УДОБЕН Завртки се дизајнирани за едноставна и лесна инсталација за рок качување ѕидови.ПРИЛАГОДЛИВА Хардвер дизајнирани и произведени за внатрешна спортски сали и затворен дома качување ѕидови.ДИМЕНЗИИ 2" челик завртки со 3/8-16 штекер кап завртки.Легиран Челик за внатрешна употреба.Овие завртки се произведени со Ладна-Фалсификување на техники што резултира со поголема цврстина и со поголем замор отпор, и теми што ќе трае.Користејќи високо квалитетни завртки е клучен фактор во вашиот т-орев живот.Користете челик завртки дома и да не ' рѓосувачки челик за отворено или висока влажност области.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа