.

.

5-Парче Нерѓосувачки Челик Base Снимање Нож во Собата, Ергономски Мек Зафат се Справи со, од не 'Рѓосувачки Челик Сечилото, Вклучува- 6, 8, 10, 12, 14, Совршен за Base Снимање Ам?

5-Парче Нерѓосувачки Челик Base Снимање Нож во Собата, Ергономски Мек Зафат се Справи со, од не 'Рѓосувачки Челик

DEN 760.80
Достапност
Залиха

【Различни Големини】5 Парчиња на снимање ножеви вклучуваат 6", 8", 10", 12", 14" различни големини за да ги задоволат вашите различни потреби.Направете вашиот base работа полесна, поефикасна и пофлексибилна. 【Високо-квалитетни Нерѓосувачки Челик Сечилото】Совршен, прецизни flex за подобра завршница и побрзо апликација стапки.Огледало полиран за лесно чистење.Отпорност на корозија е подобро отколку сино челик.Ригидните backplane е поширок и подебели отколку повеќето конкурентните модели. 【Ергономски се Справи со】Лесни, меки и удобни зафат се справи, со ергономски дизајн.Таа е погодна за сите-ден употреба и може да се минимизира замор.Сите рачки се цврсто се riveted со нерѓосувачки челични навртки, и не ќе падне по долгорочна употреба.и не ќе падне по долгорочна употреба. 【Подолг Живот】На рачки и ножеви се направени на Премиум материјали, кои се трајни, отпорни на корозија и влијание-отпорни, така и нашата снимање ножеви може да се користат за неколку години.Се разбира, треба да ги чуваат правилно. 【1 Година Гаранција】Нашите завршувањето алатки се развиени од страна на професионалци и загарантирана да ги надмине вашите очекувања.Ако поради некоја причина не сте задоволни со производот, Ние нудиме 90-ден грижете се-бесплатно враќање на средствата.И повеќе, Ако производот има проблеми со квалитетот во рок од 1 година, може да се вратат или да се разменуваат.Така, среќен шопинг.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа