.

.

Kesoto Б1 IP67 Спорт Bluetooth 4.0 Фитнес Тракер Smart Watch Пол Мажи Жени

Kesoto Б1 IP67 Спорт Bluetooth 4.0 Фитнес Тракер Smart Watch Пол Мажи Жени

DEN 455.76
Достапност
Залиха

5. Крвен притисок монитор : Тоа ќе прецизно следење и снимање на вашиот крвен притисок.Крв, кислород замор мониторинг функција. 4. Отчукувањата на срцето следи : Тоа ќе прецизно следење и снимање на вашиот отчукувањата на срцето. 3. Чекори,калории,растојание : Кога се вежба, тоа може да го снимите бројот на чекори, на калории изгори, водење на траекторијата и на оддалеченост до дестинацијата. 2. 0.96 боја на екран , Допрете го екранот за контрола на рачен часовник. 1. Поддржува Bluetooth 4.0, Андроид 4.4 +, IOS 8.0 +.Опис : - 1. Поддржува Bluetooth 4.0, Андроид 4.4 +, IOS 8.0 + - 2. 0.96 боја на екран , Допрете го екранот за контрола на рачен часовник - 3. Чекори,калории,растојание : Кога се вежба, тоа може да го снимите бројот на чекори, на калории изгори, водење на траекторијата и на оддалеченост до дестинацијата. - 4. Отчукувањата на срцето следи : Тоа ќе прецизно следење и снимање на вашиот отчукувањата на срцето. - 5. Крвен притисок монитор : Тоа ќе прецизно следење и снимање на вашиот крвен притисок.Крв, кислород замор мониторинг функција - 6. Спиење следи : Кога спие, тоа може да се следи времето и квалитетот на спиењето. - 7. Sedentary потсетник : Поставување на sedentary потсетник за време, тоа ќе вибрираат да ве потсетам да се одморат. - 8. Аларм - 9. со прогноза на време - 10. Далечински управувач фотографија : во Рок од 10 метри, можете да се тресат тоа да го контролирате телефонот да се земе слики. - 11. Порака и повик потсетување : Кога телефонот прима повик или порака, таа ќе вибрираат за да ве потсети. - 12. 10 дена времето на мирување. - 13 .Поддршка на Кинески, англиски, Јапонски, шпански, португалски, корејски, German Specification : - Водоотпорен : IP67 - Батерија : 90 m Ah ,полнење 2 H, режим за повеќе од 8 дена - Dial облик : Правоаголник - Дисплеј тип : LED - Случај материјал : Смола - Composer window материјал : Стакло - Производ големина 235 * 21 * 12mm Package Вклучува : 1 х Smart Watch1 x Корисникот Manual1 x црна боја box1 x полнење кабел.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа