.

.

Baoblaze Smart Watch за Андроид Телефони, Smartwatch Фитнес Паметни Часовници за Мажи Жени - Црна

Baoblaze Smart Watch за Андроид Телефони, Smartwatch Фитнес Паметни Часовници за Мажи Жени - Црна

DEN 2032.80
Достапност
Залиха

1.44 Капацитивни Екран на Допир LCD.Тонот на алармот кога ќе примите некој повик, Тонот на алармот откако на вашиот мобилен телефон да се исклучи.Време / Датум / Недела / Батеријата држава екранот, Приказ на број или име на дојдовни повици.Стоперката функција, Поддршка за hands-free повици, телефон книга,passometer.Анти-изгубени аларм функција : Кога да се видиме лево види алармот автоматски, по одредена далечина за да се избегнат загубите телефони.Опис : - 1.44 Капацитивни Екран на Допир LCD. - Тонот на алармот кога ќе примите некој повик, Тонот на алармот откако на вашиот мобилен телефон да се исклучи. - Време / Датум / Недела / Батеријата држава екранот, Приказ на број или име на дојдовни повици. - Штоперица функција, Поддршка за hands-free повици, телефон книга, passometer. - Анти-изгубени аларм функција : Кога да се видиме лево види алармот автоматски, по одредена далечина за да се избегнат загубите телефони.Спецификација : - Материјал : Челик + Силициум - Bluetooth Верзија : Bluetooth V3.0+EDR - Пренесување на Опсегот : 10m - Јазична Поддршка : англиски, француски, шпански, португалски, италијански, германски, турски, руски, Кинески - Напојување : Вграден-во 180m Ah батерија battery Package Вклучува : 1 x Bluetooth Watch1 x USB Cable1 x Корисникот Manual Note : дозволете малку 0-1cm разликата се должи на рачно мерење.Бои може да изгледа различно во зависност од светлината и како на листата се гледа.Ви благодариме за вашето разбирање и внимание.Ви посакувам пријатен шопинг искуство!Имаме долгогодишно искуство во продажба на стока онлајн, ние ќе се фокусира на обезбедување со најдобар производ и услуга на клиентите.

Параметрите на стоката

- Material:
Steel + Silicon
- Bluetooth Version:
Bluetooth V3.0+EDR
- Transmitting Range:
10m
- Language Support:
English, French, Spanish, Portuguese, Italian, German, Turkish, Russian, Chinese
- Power Supply:
Built-in 180mAh rechargeable battery
Package Includes:
1 x Bluetooth Watch :
1 x USB Cable :
1 x User Manual :
Please allow slightly 0-1cm difference due to manual measurement. :
Colors can appear different depending on light and how the listing is viewed. :
Thanks for your understanding and attention. Wish you a pleasant shopping experience! :
We have many years of experience in selling merchandise online, we are focus on providing best product and service to customers. :

Подобро ви се допаѓа