.

.

Autobestown М5 Smart Хривнија Спорт Тракер Hartslag Bloed Следи Oproep Herinnering Водоотпорен Polsband Smartwatch Wristband

Autobestown М5 Smart Хривнија Спорт Тракер Hartslag Bloed Следи Oproep Herinnering Водоотпорен Polsband Smartwatch

DEN 887.76
Достапност
Залиха

СТАН порака вибрации предупредување : кога телефонот прима текстуална порака.Твитер и други СТАН известувања, па ќе се знае на важни известувања во време, да не се пропушти.Bluetooth повик, Bluetooth игра на музика.Pedometer : приказ движење pedometer, движење поефикасно.Отчукувањата на срцето : следење на тековната отчукувањата на срцето, точни реално време следење.Топлината се : приказ на топлина на движење, прикажување на бројот на чекори и километражата.Карактеристики:СТАН поддржува 11 јазици, вклучувајќи Кинески, Поедноставен Кинески, Традиционален Кинески, англиски, француски, германски, италијански, Јапонски, Јапонски, корејски, руски, шпански, португалски, арапски.Кинески, Поедноставен Кинески, Традиционален Кинески, Англиски, Француски, Германски, Италијански, Јапонски, Корејски, Руски, Шпански, Португалски, Arabic Parameters.Чип : NRF51802,Флеш Меморија : 8 MBWaterproof : IP67 водоотпорен (можете да носат дожд туш, миење на раце, но не го стави во топла вода и тоа не се погодни за пливање)големина на Екран : 0.96" TFTResolution : 160 * 80 една точка на допир screen Battery : 80m Ah Li-Полимер батерија, полнење време околу 1,5 H, животот за 5 дена, режим за 15 days Function.1. Bluetooth повик, Bluetooth игра music2. Неблагодарна работа : шоу движење неблагодарна работа, движење повеќе efficient3. Отчукувањата на срцето : следење на тековната отчукувањата на срцето, точни реално време monitoring4. Километражата : прикажување на чекор mileage5. Топлина : прикажување на топлина на movement6. Моќност : Прикаже тековната power7. Bluetooth Smart Alert.8. Будилник за да се огласи потсетник : спиење мониторинг, аларм вибрации да wake9. Повикувачот сигнализација : вибрации на алармирање, кои не се пропуштени важни calls10. СТАН порака вибрации предупредување : кога телефонот прима текстуална порака.We Chat и други СТАН известувања, па ќе се знае на важни известувања во време, да не се пропушти!11. Спиење следење : следење на квалитет спиење во текот на ноќта кога sleeping12. Рака да светне на screen Packing листа.1* Smart bracelet1* Полнење cable1*Упатството за Корисникот.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа