.

.

Kesoto Smart Watch Активност Tracker Спортски Камера Bluetooth 4.0 Sedentary Потсетник - Темно Сина, 245x39x11mm

Kesoto Smart Watch Активност Tracker Спортски Камера Bluetooth 4.0 Sedentary Потсетник - Темно Сина, 245x39x11mm

DEN 996.00
Достапност
Залиха

Карактеристики : Калории, Pedometer, Растојание, Далечински Камера, Отпорен На Вода, Спиење Монитор, Аларм, Порака За Потсетување, Stopwatch (Стоперка), Се Прилагодува Осветленоста.Smart Телефон врска : Повик за потсетување, порака за потсетување, спиење мониторинг, sedentary потсетување, далечински управувач фотографија, GPS дневник. (треба да ја инсталирате на Стан).Спиење Следење : Автоматски ги следи вашите светлина спиење, длабоко спијам, се будам.Податоци евиденција : pedometer, растојание, калории изгори.Вградената батерија 90m Ah, дава 5 дена, за времето на мирување.Опис : Вграден-во батеријата 90m Ah, дава 5 дена, за времето на мирување. - Податоци рекорд : pedometer, растојание, калории изгори. - Спиење Следење : Автоматски ги следи вашите светлина спиење, длабоко спијам, се будам. - Smart Телефон врска : Повик за потсетување, порака за потсетување, спиење мониторинг, sedentary потсетување, далечински управувач фотографија, GPS дневник. (треба да ја инсталирате на Стан) - Карактеристики : Калории, Pedometer, Растојание, Далечински Камера, Отпорен на Вода, Спиење Монитор, Аларм, Порака за Потсетување, stopwatch (Стоперка), се Прилагодува Осветленоста - Водоотпорен IP65 : Нема проблем за миење на рацете или се тушираат. - Компатибилен систем : IOS 8.0 погоре, Андроид 5.0 погоре - Забелешка : Некои функции се користи треба да го инсталирате Апликација, ве молиме следете ги инструкциите.Спецификација : - Бенд Материјал : Силикон - Size : 245x39x11mm/9.64x1.43x0.43inch - Оперативен Systemm : Андроид 5.0, IOS8.0 и над систем - Камера : Поддршка - Bluetooth Верзија : Bluetooth 4.0 - Батеријата и Полнење Капацитет : 90m AH - Време на Полнење : 2 Часа - Времето на Мирување : Околу 5 Days Package Вклучува : 1 Парче Спортски Watch1 Парче Полнење Cable Note : Боја може да биде малку поинаков поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.Ве молиме оставете малку мерење на отстапување се должи на рачно мерење.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа