.

.

Homyl Б1 Електронски Bluetooth 4.0 Smartwatch Smart Watch Мажи Жени Pedometer

Homyl Б1 Електронски Bluetooth 4.0 Smartwatch Smart Watch Мажи Жени Pedometer

DEN 959.76
Достапност
Залиха

* 1. Поддржува Bluetooth 4.0, Андроид 4.4 +, IOS 8.0 +. * 4. Отчукувањата на срцето следи : Тоа ќе прецизно следење и снимање на вашиот отчукувањата на срцето. * 3. Чекори,калории,растојание : Кога се вежба, тоа може да го снимите бројот на чекори, на калории изгори, водење на траекторијата и на оддалеченост до дестинацијата. * 2. 0.96 боја на екран , Допрете го екранот за контрола на рачен часовник. * 5. Крвен притисок монитор : Тоа ќе прецизно следење и снимање на вашиот крвен притисок.Крв, кислород замор мониторинг функција.Опис : - 1. Поддржува Bluetooth 4.0, Андроид 4.4 +, IOS 8.0 + - 2. 0.96 боја на екран , Допрете го екранот за контрола на рачен часовник - 3. Чекори,калории,растојание : Кога се вежба, тоа може да го снимите бројот на чекори, на калории изгори, водење на траекторијата и на оддалеченост до дестинацијата. - 4. Отчукувањата на срцето следи : Тоа ќе прецизно следење и снимање на вашиот отчукувањата на срцето. - 5. Крвен притисок монитор : Тоа ќе прецизно следење и снимање на вашиот крвен притисок.Крв, кислород замор мониторинг функција - 6. Спиење следи : Кога спие, тоа може да се следи времето и квалитетот на спиењето. - 7. Sedentary потсетник : Поставување на sedentary потсетник за време, тоа ќе вибрираат да ве потсетам да се одморат. - 8. Аларм - 9. со прогноза на време - 10. Далечински управувач фотографија : во Рок од 10 метри, можете да се тресат тоа да го контролирате телефонот да се земе слики. - 11. Порака и повик потсетување : Кога телефонот прима повик или порака, таа ќе вибрираат за да ве потсети. - 12. 10 дена времето на мирување. - 13 .Поддршка на Кинески, англиски, Јапонски, шпански, португалски, корејски, German Specification : - Водоотпорен : IP67 - Батерија : 90 m Ah ,полнење 2 H, режим за повеќе од 8 дена - Dial облик : Правоаголник - Дисплеј тип : LED - Случај материјал : Смола - Composer window материјал : Стакло - Производ големина 235 * 21 * 12mm Package Вклучува : 1 х Smart Watch1 x Корисникот Manual1 x црна боја box1 x полнење cable Choose сите што ви треба во нашата продавница.Ќе имате убав купување искуство и да добиете квалитетни производи и услуги кои одговараат на политиката.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа