.

.

Види Бенд Компатибилен со Huawei GT/GT2 42mm 46mm/Huawei Види 2 Класичен/Sport Smartwatch Нерѓосувачки Челик Бенд Замена 20mm 22mm Метал Види Ремени Бизнис Хривнија за Мажи Жени

Види Бенд Компатибилен со Huawei GT/GT2 42mm 46mm/Huawei Види 2 Класичен/Sport Smartwatch Нерѓосувачки Челик Бенд

DEN 407.76
Достапност
Залиха

Компатибилни Модели : 22mm бендови Компатибилен со Huawei Види GT2 46mm/Huawei Види GT 2e/Huawei Види GT Мода/Sport/Мода/Active/Класичен/на Huawei Види 2 Класичен Smartwatch или било кој стандарден 22mm ширина види.Answer : ___________________________ NOTE : Huawei GT/GT2 имаат две големина на 42mm и 46mm,ве молиме бидете сигурни дека точната големина ти треба(20mm/22mm) пред да нарачате.Материјал : Висок квалитет на полиран не ' рѓосувачки челик со пеперутка затворач, Тешки солидна линк дизајн појавување види изгледа многу текстура.Никогаш не се rusty, подобро breathability и безбедно да се на чувствителна кожа.Боја : Злато, Sliver, Црна, Розово Злато,Сребро-Злато,Сребро-Розово Злато.Две стилови : три мрежа и пет мрежа.Лесен за инсталација : 4 пролет барови и 1 пролет лентата за алатки ви помогне да инсталирате и да ги отстрани види рака лесно.Должината може да се прилагоди според обемот на вашиот зглоб,ако имате голема зглоб,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас.Пакет се Вклучени : 1 x Нерѓосувачки челик watchband; 1 x Линк смена; 1 x Пролет бар алатка; 4 x Пролет барови;2 x Криви завршува;1 x ткаенина за Чистење.Ако имате било каков проблем, за да се види ремени,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас,ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем. 20mm бендови Компатибилен со Huawei Види 2 Sport Smartwatch/Huawei Види GT2 42mm. 22mm бендови Компатибилен со Huawei Види GT2 46mm / Huawei Види GT Класичен - GPS Smartwatch / Huawei Види GT Спорт - GPS Smartwatch/Huawei Види 2 Класичен Smartwatch.Боја : Злато, Sliver, Црна, Розово Злато, Злато-Сребро,Розово Злато-Сребро.Две стилови : три мрежа и пет мрежа.Пакет се Вклучени : 1 x Нерѓосувачки челик watchband; 1 x Линк смена; 1 x Пролет бар алатка; 4 x Пролет барови; 1 x ткаенина за Чистење.Ако имате било каков проблем, за да се види ремени,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас,ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа