.

.

AMHLO Smart Watch D19S, Мажи Жени Фитнес Smart Watch Спиење Следење Види, Фитнес Smartwatch, Фитнес Тракер Водоотпорен Нараквица, Фитнес Паметни Жени Мажи Види IP68

AMHLO Smart Watch D19S, Мажи Жени Фитнес Smart Watch Спиење Следење Види, Фитнес Smartwatch, Фитнес Тракер Водоотпорен

DEN 352.80
Достапност
Залиха

Точни следење на квалитетот на вашиот сон ќе ви помогне да се развие добар сон навика.IP67 вода доказ, но не поддржува пливање и полагање туш, не се стави во вода.Го следи вашиот отчукувањата на срцето и крвниот притисок, да се грижи за вашето здравје во реално време.Поддршка мулти-спортски режим вклучувајќи одење, скокање и седи.Други функции : отчукувањата на срцето мониторинг, на крвниот притисок мониторинг, крв, кислород мониторинг, pedometer, мулти-спортски режим, калории, порака за потсетување, повик за потсетување, аларм, анти-изгубени, далечински управувач, социјалните медиуми известувања, итн.Спецификации : Точка име : smart watch Case материјал : Plastic Strap материјал : Silicone Waterproof ниво : IP67 Detachable Бенд : Yes To-uch екран : Yes Bluetooth Верзија : 4.0 капацитетот на Батеријата : 90mah (вклучени)времето на Чекање : околу 5-7 days Working време : околу 1-2 days System барање : за ios 9.0 и погоре, за андроид 5.0 и above APP Име : Fitpro App јазик : корејски, руски, шпански, англиски, германски, италијански, Јапонски, француски, Chinese Features : мултифункционален, да-uch екран, waterproof Belt должина : 24cm/9.45" (прибл.)Случај дијаметар : 4.2 cm/1.65" (прибл.)Кутија дебелина : 1cm/0.39" (прибл.)Оценки : погоден за носене уреди за следење на човековите активности преку електронски сензори, и тие се на ниво на потрошувачка електроника.Тоа е нормално за одредени отстапувања.Корисникот мора да се третираат на податоци објективно.Поради разликата во светлина и на екранот за поставување, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот вклучува : 1*Smart Watch.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа