.

.

Harilla Клупа Smart Watch Полнење Јаже Замена за Поларна

Harilla Клупа Smart Watch Полнење Јаже Замена за Поларна

DEN 2347.20
Достапност
Залиха

Поврзете го кабелот за вашите компјутери на USB порта да ја дополните вашиот компатибилен уред и да префрлување на податоци на и од вашиот компјутер. 2 задачи со 1 кабел за полнење s USB порта да ја дополните вашиот компатибилен уред и да префрлување на податоци на и од вашиот компјутер.Спецификација : - Боја : Црна - Кабел lenght : 1m/3.3 ft Package Вклучува : 1 Парче Полнење преку USB Кабел за Податоци За Поларните M430 Smart Watch.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа