.

.

Amial Европа-Покрие Компатибилен со iWatch Серија 1/2/3 и 4/5 Мека TPU Екран [Екстра Заштита Целосна] [Нула-Доказ] [Ултра-Тенок] (40mm, Розово Злато)

Amial Европа-Покрие Компатибилен со iWatch Серија 1/2/3 и 4/5 Мека TPU Екран [Екстра Заштита Целосна] [Нула-Доказ]

DEN 167.76
Достапност
Залиха

КОМПАТИБИЛНИ МОДЕЛИ - На Amial Европа поклопецот е дизајниран да биде совршено компатибилни со Apple Види Серија 1/2/3 (38mm и 42mm) и компатибилен со Серија 4/5 (40mm и 44mm)!.ЕКСТРА ЗАШТИТА - Amial Европа поклопецот е дизајнирана да понуди комплетна 360° заштита и направени од високо отпорна СТП, покривање на екранот и куќиштето.Целосно да се заштити вашиот i Watch од гребнатини, гребнатинки, чипс, прашина и отпечатоци од прсти.Идеален за оние кои го практикуваат спортот, теретана, фитнес, трчање, дома, во канцеларија!.ВИСОКО ЧУВСТВИТЕЛНИТЕ ОДГОВОР - материјал кој се користи во дизајнот фаза овозможува i Watch да одговори совршено на допир на прстите.На екранот заштитник е кристално јасна, со транспарентноста на 99.99%, додека одржување на висока резолуција на smart watch.Анти-меур и анти-отпечатоци!.ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА И РАСКЛОПУВАЊЕ - На Amial Европа поклопецот е лесно да се инсталира и да ги отстрани, без да влијаат на употребата на рефил или на рака по инсталацијата.Точната дупка cutouts овозможи лесен пристап до сите копчиња!.AMIAL ЕВРОПА ПРОИЗВОД ГАРАНЦИЈА - Ние се специјализираат во додатоци и електронски производи!Ние сме во состојба да им понудиме на нашите клиенти најдобрите производи по најниска цена!.Amial Европа : најдобар квалитет по најниска цена.Од своето основање, нашата цел секогаш е да ги задоволи клиентите со одлични производи доставува во најкратко можно време.И тоа е целта ние да се постигне секој ден : коментарите и повратни информации од оние кои се одлучиле да ни го докаже тоа.Нашата амбиција да се предвиди потрошувачката на трендови и во секојдневните однесувања се рефлектира во многу иновативни производи брендирани Amial Европа Оригинали.Amial Европа е првиот целосно интегрирани онлајн omnichannel платформа.Зачнат во Италија, тоа е пан-Европска визија што одговара на зголемената потреба за купување преку e-commerce каде квалитетот е 100% гарантира и цената е вклучена.Во центарот на проектот се вас и нас : на луѓето.Истите тие луѓе кои сакаат да иновираат, да се прилагодат и reinvent себе.Бидејќи ние веруваме дека производот и купување на иновации престојува токму во флексибилноста, адаптација и еластичност.Пакетот содржи 1 покрие компатибилен со Apple се Види.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа