.

.

Simpeak Мека Екран Заштитник Браник Случај Компатибилен со Apple Види 42mm Серија 3 Серија 2, Пакување од 2, Сите Околу себе, Јасно+Сина

Simpeak Мека Екран Заштитник Браник Случај Компатибилен со Apple Види 42mm Серија 3 Серија 2, Пакување од 2, Сите

DEN 120.00
Достапност
Залиха

Совршен дизајн - Компатибилен со Apple Види 42mm Серија 2 (2016 Година) / Серија 3 (2017) (Само за 42mm верзии, smart watch не се вклучени).Лесни & Тенок - Мек и флексибилен материјал држи вашиот Види лесен и едноставен за инсталација, 1.1 милиметри Тенок, понуда на надворешната површина заштита на вашиот часовник.Тенка минимална дизајн е совршен за flaunting вашиот нов Види.Повеќе Боја на Вашиот Избор - Доаѓаат со 2pcs, 1x транспарентен, 1x Позлата случај(црна, розово злато, сребро,сино,црвено - што го прави вашиот случај shinny), различни види бендот да се промени diffferent боја случај.Совршено се Вклопуваат И Одлична за Заштита - екранот, копчето, дигитални круна и претседателот може да одговара, без да се отстрани случај, додека сеуште има вкупно функционалноста на копчиња.Секој копчето и дупка отворање беше обмислен внимателно. 5 година грижете се-free - Наплата или Замена ако има било какви проблеми со квалитетот, живот-за време на пријателски услуги на клиентите за да ги направиме нашите купувачи 100% задоволни.Simpeak Мека Екран Заштитник Браник Случај Компатибилен со Apple Види 42mm Серија 3 Серија 2, Пакување од 2, Сите Околу себе, Јасно+Сина.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа