.

.

Apple се Види Бенд за Жените,Компатибилен со Apple Види Бенд 44mm 42mm 40mm 38mm,Кожа Замена Бенд Компатибилен со Apple Види Серија 6/5/4/3/2/1, iWatch SE

Apple се Види Бенд за Жените,Компатибилен со Apple Види Бенд 44mm 42mm 40mm 38mm,Кожа Замена Бенд Компатибилен

DEN 285.36
Достапност
Залиха

Компатибилен со i Watch серија SE 6 5 4 3 2 1 - 38mm 40mm 42mm 44mm.Универзална должина ќе се вклопи во речиси секоја wrist Select големина.Hypebeast Графика бенд компатибилен со Apple се Види.Оваа Apple види бендови кожа направени на уникатен лудиот коњ гроздобер Жито Кожа Wristbands со класичен нерѓосувачки челик тока, мазна, Мека на допир чувство, многу удобно на вашиот зглоб.Забелешка : боја може да се разликуваат малку, бидејќи природната променливост на кожа, тоа е нормална појава.Оваа apple види imple но привлечни, изгледа фантастично и давање на ретро изглед на секоја прилика.Единствена allochroic дизајн е во потрага да се направи разлика.Оваа Dressy apple види бендови доаѓа со нерѓосувачки челик конектори на двата краја, тоа е погодно да се заклучи врз apple iwatch прецизно и се отстранат лесно.Различни бои и стилови за да изберат, кој ќе им даде на вашиот види различен изглед.Тие се, исто така, погодна за секоја прилика.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа