.

.

Cnwatech Најлон Еластична Види Бендови Компатибилен со Samsung Galaxy Watch 3 41mm/Галакси Види 42mm/Активни 40mm/Активни 2 40/44mm/Опрема S2, Прилагодлив Ткаенина Дише Еластичен Wristband за Ж?

Cnwatech Најлон Еластична Види Бендови Компатибилен со Samsung Galaxy Watch 3 41mm/Галакси Види 42mm/Активни 40mm/Активни

DEN 215.76
Достапност
Залиха

【20 MM Погоден За】 Компатибилен со Samsung Galaxy Види Активни(40mm)/Галакси Види Активен 2(40mm/44mm)/Галакси Watch 3(41mm)/Галакси Види 42mm/Опрема Спорт/Опрема S2 Класичен СМ-R732/ 735 други 20mm Ширина Часовници. 【Дише Најлон Материјал】На најлон јамка се направени од врвот најлон кој не само што се меки и флексибилна, но, исто така, дише и лесно да се чисти.Не ја иритираат кожата, тоа не се фаќа на зглобовите.Не остави траги на вашиот зглоб. 【Прилагодливи】Со прилагодливи хардвер метал, може да се прилагоди на должината како ви се допаѓа.Не премногу силно или премногу лабава, нема никаква смисла на воздржаност.(Погоден за врвка за околу 4.5-9.5 инчен ). 【Лесно се Инсталира & Отстранување】бендот доаѓа со ослободување на пиновите на двата краја, која се заклучува на вашиот паметен види прецизно и сигурно.Лесен за инсталирање на директно и отстранување во секунди. 【Повеќе Избори】Повеќе боја се слободни да изберат, Нагласи личност, Одговара на вашиот облека, Направи што повеќе tasteful.Компатибилен со : (20 MM Модели) -Samsung Опрема S2 Класичен/Опрема Спорт -Verizon Gizmo Watch-Samsung Галакси види 42mm -Samsung Галакси Види 40mm Активни -Samsung Галакси Види Активен 2 -Huawei Види 2 Спорт -Мото 360 2 Генералот Мажите 42mm -Фосилни П Gazer, Фосилните П Контрола (Генералот 3 ) -Withings (Nokia) Челик HR 40mm Прилагодливи Нерѓосувачки челик лизгачот за да се направи тоа би можело да биде должина прилагодливи како што сакаат.Едноставен за инсталација и отстранување : едноставен за инсталација и отстранување, без потребни алатки, стабилна, не ќе падне.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа