.

.

OUHENG 2 Пакет Еластичен Самостојна Јамка Бенд Компатибилен со Apple Види Бендови 45mm 44mm 42mm 41mm 40mm 38mm, Еластична Меки Силиконски Рака за iWatch Серија 7/6/5/4/3/2/1 SE, Розова Песок/Бе

OUHENG 2 Пакет Еластичен Самостојна Јамка Бенд Компатибилен со Apple Види Бендови 45mm 44mm 42mm 41mm 40mm 38mm,

DEN 2383.20
Достапност
Залиха

За Apple Види Самостојна Јамка Силикони Бенд : Компатибилен со Apple Види 41mm 40mm 38mm СИТЕ Модели, вклучувајќи : SE Серија 7 / Серија 6 / Серија 5 / Серија 4 / Серија 3 / Серија 2 / Серија 1. Прилагодливи за да се вклопи во врвка за околу големината на 5.39"-8.62"(137mm—219mm), може да се прилагоди на големината лесно.За Apple Види Бенд 41mm 40mm 38mm : Направен од течни силиконска гума, на Соло Јамка има уникатна, растеглив дизајн со прилагодливи нерѓосувачки челик тока, тоа го спречува кожата од иритација, мека и лесна, пот-отпорни, вода-доказ и многу удобно да се носат секојдневно.Безбедно И Флексибилност Дизајн : дизајнот на делот самостојна јамка бендот е една големина што одговара најмногу.Лесно да се стави на или да го исклучите.Безбедност адаптери осигурува стабилност, на конектори на двата краја ќе се постави на штрек интерфејс прецизно и сигурно, лесен за инсталација и отстранување од се види.Нагласи : Секој бенд е специјално обработена со УВ да се даде на бендот на свилен, мазна завршница.Различни бои за да го изберете, да го персонализирате вашиот види за да одговара на вашето расположение и облека во секојдневниот живот.Даваат убав професионални се погледне за секоја прилика.Пакет се вклучени : 2 x Компатибилен со i Watch Бенд 41mm 40mm 38mm (САМО Бенд, Не се Види вклучени).

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа