.

.

Стен Ли Компатибилен со Apple Види Бенд 38mm 40mm 42mm 44mm, Вистинска Кожа Бенд Слим & Тенка Замена Рака Компатибилен со Apple Види Серија 5/4/3/2/1 44mm 42mm 40mm 38mm

Стен Ли Компатибилен со Apple Види Бенд 38mm 40mm 42mm 44mm, Вистинска Кожа Бенд Слим & Тенка Замена Рака Компатибилен

DEN 167.76
Достапност
Залиха

【Широка Примена】 : Компатибилен со Apple Види 38mm 40mm СИТЕ Модели, вклучувајќи : Серија 5 / Серија 4 / Серија 3 / Серија 2 / Серија 1 / Спорт.Одговара за 6.22"-8.20" (158mm-208mm) зглоб. 【Hight Материјал】 : 101% Вистинска Кожа Бенд.Премиум мека врвот вистинска кожа со модерен изработка, нов стилски дизајн, кожата-пријателски, удобно чувство на допир на вашиот зглоб. 【Модерен Дизајн】 : Ова iwatch бенд користи модерен кожа стил дизајн со нерѓосувачки челик тока.Го види бенд конектори и тока се компатибилни со Apple види Серија 5/4/3/2/1 сите модели. 【Безбедност и адаптерот е обработуваат преку нашите специјални занает,безбедно и лесно да го инсталирате или отстраните,и никогаш не се распадне; Apple види бенд предност : Комфорни и Издржливи.Оваа мазна кожа за на рака ќе најубаво возраст на вашиот зглоб.Едноставен за инсталација : го адаптерот е направен од страна на посебен процес.Лесно да го инсталирате или отстраните, и многу силен.Вие само треба да го лизгачот на пролет натоварени на гкл во вашиот види слот.Сите инсталацијата трае само неколку секунди.Ние се стави многу напор за создавање на премија рачно изработени кравја кожа производ, врз основа на повратни информации од нашите клиенти.Ние сме среќни да се испрати замена бенд ако вашиот бенд има било кој квалитет на прашања, ве молиме љубезно ве молиме да ги споделите со нас.Забелешка : боја-натпревар внатрешни работи спречува рака да се добие валкани аспект по подолго носење.Сепак, ако на рака бара чистење, користете влажна крпа и оставете целосно да се исуши сама по себе.Бидете сигурни дека ќе се отстрани види кога туширање, капење, пливање или за време на вода спортски активности од кожа, во принцип, не е отпорен на вода и може да се изгуби својата форма или боја.Она што е во Кутијата : 1 x вистинска кожа види бенд 38mm 40mm 42mm 44mm(Види не се вклучени );.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа