.

.

Dresible Компатибилен со Apple Види бендови scrunchies 38mm 40mm,Удобно Симпатична Еластична Scrunchy Бендови Коса Wristbands Замена за iWatch Серија 6/5/4/3/2/1, SE Браун 38/40

Dresible Компатибилен со Apple Види бендови scrunchies 38mm 40mm,Удобно Симпатична Еластична Scrunchy Бендови Коса

DEN 143.76
Достапност
Залиха

❤【Компатибилни Модели】 : Компатибилен за Apple Wacth 38mm 40mm 42mm 44mm,Серија 6,Серија 5,Серија 4,Серија 3,Серија 2,Серија 1,Nike ,Издание,Спорт.Можете да го носат различни види бендови да одговараат на вашите алишта.Уживајте максимумот од секој ден. ❤【Добар Квалитет】 : Нашата Scrunchies Види Бендови се направи со Полиестер Ткаенини, од не ' Рѓосувачки Челик Тока, Еластична Дизајн, Тоа е удобно.Совршен компатибилен со Apple Види Серија 5/4/3/2/1,постојат 38mm/40mm и 42mm/44mm 2 големини за да изберете. ❤【Удобно&Лесни】 : Нашата scrunchies види бендови се направени од високо квалитетна ткаенина и издржливи еластична бендови,многу удобен и лесен.Ова е крпа бенд, Тоа е лесно да се само се лизга на вашиот зглоб без месинг со затворач на нормална бенд. ❤【Лесно Да се Чисти】 : Нашите производи се дамка-отпорни и не треба да се исчисти со нив секој ден.Ако сакате да се исчисти, не ги стави во машина за перење, само измијте го со рака. ❤【По услуга】 : Понуда 1 години бесплатно гаранција за целосна наплата или замена, без потреба да се врати нешто, ние ќе ве контактираме во 12 часа, брз-одговор за сите прашања.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа