.

.

Casafina Ансамбл Колекција Stoneware Bakeware Правоаголна Бејкер со Плута Лента (Бела, 16)

Casafina Ансамбл Колекција Stoneware Bakeware Правоаголна Бејкер со Плута Лента (Бела, 16)

DEN 1992.00
Достапност
Залиха

CASAFINA - Casafina, создадени во 1981 година, нуди широк спектар на високо квалитетни одржлив производи, од прибор, bakeware, прибор за на маса и подароци.. Колекции кои се тренд-токму денес, како и на класиката кои имаат преживеа тестот на времето.АНСАМБЛ КОЛЕКЦИЈА - Едноставна и модерна, на Ансамбл колекција осигурувачи елементи на одличен дизајн и одржлив додатоци како што се природни португалски плута и дабови дрва за да се создаде мора да има рерна-за-табела колекција за современ дом.КОРИСТЕТЕ & се ГРИЖИ за Сите stoneware производи може безбедно да се користи во фурна, микробранова, машина за миење садови, и замрзнувач.Направен во ПОРТУГАЛИЈА.ПРОИЗВОД ДИМЕНЗИИ - 16" x 10.25" H3.5".Боја : Бела | Големина : 16".

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа